Naskladněna příze Betynka, Jeans a Soft-grip háčky ! ♥ Nově v prodeji i kovové háčky 2,5 - 5mm!

Alize Puffy 087 - Tmavě šedá

Příze Alize Puffy ve tmavě šedé barvě ze 100% mikropolyesteru.

 

 

Můžeme doručit do:
30.7.2024
60 Kč
Skladem (4 ks)

Alize Puffy - příze k pletení

Zahalte se do něžného světa tvorby s naší přízí Alize Puffy - revolučním způsobem, jak pletení přinést do vašeho života bez náročného používání háčků nebo jehlic. Tato příze je stvořena pro ty, kteří milují vytvářet unikátní kousky ať už oblečení nebo třeba deček a touží po jednoduchosti.

 

Vlastnosti:

  • Velká oka pro snadné pletení - Alize Puffy vyniká díky svými velkými oky, díky čemuž Váš projekt rychle začne a také skončí. 

  • Ruční pletení -  Žádné háčky, žádné jehlice - pletení nikdy nebylo jednodušší. Stačí pouze vaše ruce a touha tvořit. Omezení je pouze jen ve vaší představivosti.

  • Měkká a příjemná na dotek - Vyrobena ze 100% mikropolyesteru, příze Alize Puffy zajišťuje neuvěřitelnou měkkost a příjemnost na dotek. Vaše výtvory nejenže budou krásné, ale také nesmírně pohodlné.

  • Široká paleta barev - Vyberte si z bohaté nabídky barev. Od klidných neutrálních odstínů po živé a výrazné barvy - Alize Puffy má všechno. (Postupně naskladňujeme)

Kvalita a Původ:

  • 100% Mikropolyester: Materiál této příze je vysoce kvalitní mikropolyester, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

 

  • Příze Alize Puffy je vyráběna s láskou a pečlivostí v Turecku, země s bohatou tradicí v textilním průmyslu.

 

 

S Alize Puffy se vaše kreativita může rozkvést bez omezení. Pletení nikdy nebylo tak jednoduché, příjemné a plné možností. Ponořte se do světa ručního pletení s Alize Puffy - vaše ruce vytvoří příběh, který bude nejen vizuálně oslnivý, ale i bohatý na pocity a zážitky.

Kód Kód: 345
Jméno značky: Alize Puffy
Kategorie: Alize Puffy
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: Tmavě šedá
Materiál: 100% Mikropolyester
Hmotnost: 100g
Délka návinu: 8m

Puffy deka

Puffy šála

Zpět do obchodu