Dětská kukla

Naše ručně pletená zateplená kukla pro děti je ideálním doplňkem pro zimní radovánky. Vyrobena s láskou a pečlivostí, poskytuje teplý a stylový zážitek pro vaše malé dobrodruhy.

399 Kč
Výroba na zakázku

Zvolenou barvu a styl uší (medvídek/žabička/pikachu) společně s obvodem hlavy dítěte napište do poznámek v průběhu objednávky. V případě neupřesnění uší budou vyrobeny ouška medvědí.

 

Dětská kukla se počítá do 54 cm! Nad 54cm už je cena vyšší a řadí se mezi kukly pro dospělé.

 

 

Představujeme naši ručně pletenou, zateplenou kuklu pro děti - dokonalý doplněk pro chladné zimní dny.

Každý kousek je vyroben s pečlivostí a láskou, aby poskytoval teplou ochranu a zároveň dodával stylový vzhled vašim malým dobrodruhům.

Kombinace kvalitní žinylkové příze a ruční práce vytváří unikátní kousek, který nejenže ochrání vaše dítě před chladem, ale také mu dopřeje pohodlný a módní zážitek.

Navíc, naše kukly jsou k dostání v různých barvách, aby se snadno sladily s každým oblečením. Přineste svým dětem radost a teplo s naší ručně pletenou zimní kuklou.

 

 

 Seznam dostupných barev:

(Barvy se ve skutečnosti mohou mírně lišit)

Všechny kukly jsou s obyčejnými "medvědími" ouškami, pokud máte zájem o ouška ve stylu Pikachu nebo žabičky nezapomeňte to napsat do poznámky společně s barvou a obvodem hlavy!

 

 

Kde najdu poznámky pro zvolení barvy a obvodu helmy?

V posledním kroku objednávky (INFORMACE PRO VÁS) označíte políčko "Zadat poznámku pro prodejce" a zde vypíšete všechny potřebné informace.

(obvod helmy, barvu lyžařské kukly)

 

 

 Jak změřit obvod hlavy?

Ke správnému změření hlavy budete ideálně potřebovat krejčovský metr. Pokud nemáte k dispozici krejčovský metr, poslouží i kus provázku nebo jiný přiměřený materiál, který po narovnání můžete změřit pravítkem. Obvod hlavy se měří přibližně 2,5 cm nad očima, přibližně na šířku prstu nad obočím a to vodorovně kolem obvodu hlavy v jejím nejširším místě. 

 

 

Péče o kukly

 

  • Prát pouze ručně při maximální teplotě 30°C.
  • Sušit ve vodorovné poloze na sušáku.
  • Kukly se nesmí žehlit.

Pro aktuality nás sledujte na sociálních sítích - ZDE.

Kód Kód: 123
Jméno značky: Vyrobenolaskou.cz
Kategorie: Dětské kukly
Záruka: 1 rok
Barva: béžová, baby modrá, fialová, růžová, starorůžová, žlutá, zelená
Velikost: Obvod hlavy do poznámek
Materiál: Žinylková příze (100% mikropolyester)
Zpět do obchodu